اخبار  ›  پتروشیمی  ›  جزئیات بزرگترین توافق ایران    

یک فعال صنعت پتروشیمی:
۱۳۹۶/۰۶/۲۲ ۱۳:۰۵

جزئیات بزرگترین توافق ایران –زیمنس آلمان/ اولین کمپرسورهای پالایشگاه بیدبلند وارد ایران شد


 جزئیات بزرگترین توافق ایران –زیمنس آلمان/ اولین کمپرسورهای پالایشگاه بیدبلند وارد ایران شد

مدیرعامل شرکت پالایش گازبیدبلند خلیج فارس با اشاره به امضای قرارداد خرید 20 دستگاه کمپرسور از شرکت زیمنس آلمان، اعلام کرد: اولین محموله کمپرسورها هفته جاری وارد سایت پالایشگاه شد.
 
به گزارش انرژی نیوز به نقل از انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی محمود امین نژاد با اشاره به امضای قرارداد با شرکت زیمنس آلمان برای تامین 20 دستگاه کمپرسور، گفت اولین محموله کمپرسورهای خریداری شده از زیمنس آلمان وارد سایت شده است.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازبیدبلند خلیج فارس با تاکید بر اینکه سفارش اول 15 کمپرسور بود که بخش اعظم از این محموله که شامل 9 عدد کمپرسور بود دریافت شده است، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری  6 دستگاه کمپرسور دیگر تحویل گرفته خواهد شد.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه سفارش دوم که قرار است در نیمه اول سال آینده تحویل گرفته شود مربوط به تعداد 5 کمپرسور دیگر است، تصریح کرد: با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته با سرمایه گزاری 60 میلیون دلاری مقرر شد جهت جلوگیری از فلر و سوزاندن گازهای اسیدی ضمن جلوگیری از آسیب رسیدن به محیط زیست منطقه، این گازها جهت تقویت فشار به چاه‌های نفت در منطقه آغاجاری تزریق شود.
 
به گزارش انرژی نیوز، هدف از طراحی و ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس تولید روزانه 48 میلیون مترمکعب گاز شیرین و تصفیه شده متان برای تزریق به شبکه سراسری، سالانه 1.5 میلیون تن اتان و 1.5 میلیون تن گاز مایع شامل پروپان و بوتان است.
 
پیش بینی می شود با بهره برداری از این طرح پالایشگاهی خوراک طرح های در دست اجرای خط لوله اتیلن غرب شاخه دنا شامل مجتمع پتروشیمی گچساران و سپس طرح‌های تولید پلی اتیلن سبک و سنگین خطی کازرون، پلی اتیلن سنگین ممسنی، پلی اتیلن سنگین دهدشت و پلی اتیلن سنگین بروجن تامین شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,