اخبار  ›  پتروشیمی  ›  پتروشیمی مهاباد سه گواهینامه    

با رعایت ضوابط HSE؛
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۰:۴۲

پتروشیمی مهاباد سه گواهینامه بین‌المللی کسب کرد


پتروشیمی مهاباد سه گواهینامه بین‌المللی کسب کرد

همزمان با افزایش تولید، پتروشیمی مهاباد موفق به دریافت سه گواهینامه بین‌المللی در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست شد.
 
به گزارش انرژی نیوز، پتروشیمی مهاباد یکی از مجتمع های مسیر خط لوله اتیلن غرب برای نخستین بار موفق به دریافت گواهینامه مهم بین المللی شد.
 
بر این اساس سه گواهی نامه ایزو 9001، ایزو 14001 و ایزو 18001 برای پتروشیمی مهاباد صادر شده و هدف از صدور این سه گواهینامه تعهد پتروشیمی مهاباد به ایمنی و محیط زیست بوده است.
 
«حمید معروفی» رئیس واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست پتروشیمی مهاباد با بیان اینکه بر اساس پایش‌های مستمر و مداوم، هیچگونه آلایندگی نداشته ایم و موفق شدیم استاندارد ایزو 14001 ویرایش 2015 را که مهمترین استاندارد مسایل زیست محیطی است، دریافت کنیم، گفت: پتروشیمی مهاباد موفق شده از مواد اولیه گرفته تا انبارش و نگهداری، پروسه تولید و بسته بندی، این الزامات را با بالاترین استانداردهای ممکن اجرا و این گواهینامه‌ها را دریافت کند.
 
به گزارش اپیک، پتروشیمی مهاباد یکی از طرح‌های افتتاح شده در طول فعالیت دولت یازدهم در مسیر خط لوله اتیلن غرب بوده که در کنار طرح‌هایی همچون پلیمر کرمانشاه، پلی اتیلن ایلام، کردستان، لرستان، کاویان و مروارید از مهمترین طرح‌های مسیر خط لوله اتیلن غرب را تشکیل می‌دهد.

پتروشیمی مهاباد از ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن پلی اتیلن سبک خطی و سنگین و 30 هزار تن بوتن یک برخوردار است، این طرح پس از بهره‌برداری کامل زمینه اشتغال برای یک‌هزار نفر به صورت مستقیم و چهار هزار نفر به صورت غیرمستقیم را فراهم کرده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,