اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  اعلام زمان پرداخت کمک رفاهی    

پاسخ معاون وزیر نفت به 3 پرسش مخاطبان «انرژی نیوز»؛
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۲۳:۲۹

اعلام زمان پرداخت کمک رفاهی کارکنان مدت موقت/ پیگیری پرداخت پاداش تولید به کارکنان SPGC/ اخراج و تعدیل نیرو نداریم


اعلام زمان پرداخت کمک رفاهی کارکنان مدت موقت/ پیگیری پرداخت پاداش تولید به کارکنان SPGC/ اخراج و تعدیل نیرو نداریم

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، «حمیدرضا عراقی» مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران امروز در حاشیه برگزاری نشست خبری با خبرنگاران به سه پرسش مخاطبان «انرژی نیوز» پاسخ داد.

معاون وزیر نفت درباره زمان پرداخت کمک رفاهی به کارکنان مدت موقت شرکت گاز، گفت: کمک رفاهی کارکنان مدت موقت شرکت ملی گاز در شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه در دو نوبت با حقوق بهمن و اسفند ماه پرداخت می شود به عبارت دیگر در یکسری شرکت ها با حقوق بهمن ماه و در تعداد دیگری از شرکت ها با حقوق اسفند ماه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران همچنین در پاسخ به پرسش های متعدد کارکنان شاغل در مجتمع گازی پارس جنوبی مبنی بر تبعیض بین شرکت نفت و گاز در پرداخت پاداش ثبت رکورد جدید افزایش تولید گاز توضیح داد: تاکنون پاداش ها صرفا از محل بهره برداری پروژه های جدید به کارکنان شرکت های مختلف از جمله مهندسی و توسعه گاز پرداخت شده است.

این عضو هیات مدیره شرکت ملی گاز از بررسی طرحی برای پرداخت پاداش تولید به کارکنان مجتمع گازی پارس جنوبی خبر داد و افزود: امیدواریم با توجه به تلاش گسترده مجموعه کارکنان شاغل در پالایشگاه ها بتوانیم امکان اخذ مجوز پرداخت پاداش به این دسته از همکاران فراهم شود.

عراقی در پاسخ به پرسش تعداد دیگری از مخاطبان «انرژی نیوز» مبنی بر برون سپاری فعالیت های شرکت گاز هم بیان کرد: برون سپاری در راستای سیاست خصوصی‌سازی در سطح انجام می‌شود که فعلا برون سپاری فعالیت ها در مناطقی که ساختار و نیروی انسانی ندارد و مناطقی که ساختار دارد اما نیروی انسانی ندارد اجرا خواهد شد.

معاون وزیر نفت با تکذیب هرگونه برنامه ریزی برای تعدیل و یا اخراج کارکنان در راستای اجرای برون سپاری فعالیت‌های صنعت گاز خاطرنشان کرد: برنامه ای نداریم و کارکنان شاغل در پالایشگاه ها،  خطوط لوله و گازهای استانی نگرانی به دلیل اخراج با اجرای برون سپاری فعالیت‌ها نداشته باشند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,