اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  تصمیم گیری در مورد شاخصهای تامین    

در پانزدهمین نشست شورای راهبری مدیریت استراتژیک صنعت برق انجام شد
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۴:۵۳

تصمیم گیری در مورد شاخصهای تامین مالی در برق


تصمیم گیری در مورد شاخصهای تامین مالی در برق
 
پانزدهمین نشست شورای راهبری مدیریت استراتژیک صنعت برق با حضور اعضای این شورا در شرکت توانیر برگزار شد.
 
به گزارش انرژی نیوز به نقل از پایگاه خبری توانیر، در این جلسه اهداف دوازده گانه استراتژیک تعریف شده به همراه شاخصهای کلیدی عملکرد، مراحل تبیین و تدوین استراتژیها در رویکرد توصیفی و شناسایی و تعیین استراتژیهای مرتبط با شاخصهای مربوطه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این نشست پس از تصمیم گیری در مورد شاخصهای هدف تامین مالی، از سوی دکتر گوهری رییس کارگروه تجارت خارجی شاخصهای هدف مرکزیت تبادل برق در منطقه مطرح و دو شاخص سهم ایران از تبادلات برق و نرخ رشد حجم تجارت نسبت به سال قبل مورد تایید قرار گرفت و کارگروه شرکت مدیریت شبکه پیشنهاد یک شاخص توانمندساز را برای هدف مذکور در جلسه آینده ارایه کرد.
همچنین هدف تاب آوری شبکه و توانمندی صنعت در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و دکتر ابراهیم نژاد رییس کارگروه مربوطه شاخصهایی را با عنوان های ضریب آمادگی شبکه انتقال وفوق توزیع، مدت زمان برگشت پذیری شبکه به حالت عادی بعد از شرایط اضطرار، هزینه و خسارات وارده به شبکه بر اثر حملات سایبری ومیزان استقرار ستاد سامانه فرماندهی سانحه در صنعت برق مطرح و مقررشد کارگروه ذی ربط طبق نظرات حاضران در جلسه به اصلاح شاخصها و تدوین آنها به گونه ای که قابل اندازه گیری باشند، بپردازد.
سپس هدف ارتقای سطح رضایتمندی مشترکان، متقاضیان و سایر ذی نفعان از سوی لی لی ساسانفر دبیر کارگروه روابط عمومی و امور بین الملل مطرح و شاخصهای رضایتمندی و پاسخگویی به شکایات مورد تصویب قرار گرفت و بررسی سایر شاخصهای این هدف به جلسه بعدی شورا موکول شد. همچنین مقرر شد در خصوص شاخص پاسخگویی به شکایات از دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات توانیر نظرخواهی شود.
این گزارش همچنین حاکی است سایر اهداف باقیمانده از اهداف استراتژیک صنعت برق طی یکی دو جلسه آینده مطرح و جمع بندی نهایی خواهد شد.
گفتنی است چشم انداز، ماموریت و ارزشهای محوری شرکت مادر تخصصی توانیر از مواردی است که در فاز اول طرح استقرار نظام مدیریت استراتژیک صنعت برق در افق 1404 طی جلسات متعدد شورای راهبری مدیریت استراتژیک صنعت برق تدوین و پس از بررسی و اصلاح در آذر سال جاری مورد تصویب هیات مدیره شرکت توانیر قرار گرفته است. 


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,