اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  ۲ خبر خوب برای کارکنان قراردادی    

در گفتگو با انرژی نیوز اعلام شد:
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ۱۱:۲۱

۲ خبر خوب برای کارکنان قراردادی صنعت نفت/ استفاده از تسهیلات رفاهی محمودآباد برای قراردادی‌ها آزاد شد


۲ خبر خوب برای کارکنان قراردادی صنعت نفت/ استفاده از تسهیلات رفاهی محمودآباد برای قراردادی‌ها آزاد شد

دکتر «رضا خلیلی» در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز با اشاره به برگزاری نشستی در هفته جاری به میزبانی شرکت ملی نفت به‌منظور بررسی وضعیت حقوق، معیشت و مسائل آموزشی و رفاهی کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت، گفت: از سال آینده برنامه‌ریزی به منظور استفاده کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت از امکانات مجتمع رفاهی و آموزشی محمودآباد آغاز می شود.

معاون مدیرعامل در امور غیرصنعتی شرکت ملی نفت ایران با اعلام اینکه همواره در فصول پائیز و زمستان با ظرفیت‌های خالی در مجتمع رفاهی و آموزشی محمودآباد روبرو هستیم، تصریح کرد: بنابراین برنامه‌ریزی شده که از این ظرفیت‌های خالی برای برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت استفاده شود.

این مقام مسئول افزود: با برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان قرارداد مدت موقت به همراه خانواده‌های آنها در مجتمع آموزشی محمودآباد از یک طرف امکان استفاده از ظرفیت‌های خالی این مجتمع فراهم می‌شود و از طرف دیگر امکان برگزاری دوره‌های آموزشی با محوریت HSE برای کارکنان قراردادی صنعت نفت فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ HSE و به روز شدن اطلاعات کارکنان صنعت نفت در این حوزه همواره یکی از دغدغه های وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت است، بیان کرد: بنابراین با برنامه ریزی‌های انجام شده امکان استفاده از امکانات موجود برای آموزش کارکنان قراردادی در مجتمع محمودآباد فراهم می‌شود و از طرف دیگر خانواده این دسته از همکاران هم می‌توانند از امکانات موجود رفاهی صنعت نفت استفاده کنند.

خلیلی با تاکید بر اینکه استفاده کارکنان قراردادی از امکانات آموزشی و رفاهی مجتمع محمودآباد به منزله اعمال محدودیت برای کارکنان رسمی صنعت نفت نیست، یادآور شد: به عبارت دیگر از ظرفیت‌های خالی و مازاد این مجتمع استفاده بهینه‌تری در سال 97 انجام می گیرد.

معاون مدیرعامل در امور غیرصنعتی شرکت ملی نفت همچنین از انجام رایزنی‌هایی برای افزایش سقف وام اضطراری برای کارکنان قراردادی صنعت نفت خبر داد و افزود: با مذاکراتی که حتی با شرکت ملی گاز و سایر شرکت‌های تابعه شرکت نفت انجام گرفته به دنبال تسهیل و افزایش سقف پرداخت وام های اضطراری برای کارکنان قراردادی صنعت نفت هستیم.

وی در ادامه با یادآوری اینکه با دستور و رهنمودهای وزیر نفت بحث ساماندهی حقوق و دستمزد کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت در حال انجام است، خاطرنشان کرد: پیش بینی می‌شود طرح ساماندهی حقوق کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت از اردیبهشت ماه سال آینده عملیاتی شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,