اخبار  ›  ویژه  ›  معاون زنگنه: به شهرداری نمی‎روم  

۱۳۹۷/۰۱/۲۲ ۱۱:۳۸

معاون زنگنه: به شهرداری نمی‎روم


به گزارش انرژی نیوز به نقل از وزارت نفت، حبیب الله بیطرف در واکنش به برخی خبرها که از وی به عنوان شهردار احتمالی تهران نام برده‌اند، عنوان کرد: با توجه به مسئولیتهایم در وزارت نفت، علاقه و آمادگی پذیرش مسئولیت شهرداری تهران را ندارم.

وی مسئولیتهای شهرداری تهران را بسیار خطیر و حائز اهمیت عنوان و ابراز امیدواری کرد که شورای اسلامی شهر تهران در انتخاب شهردار دقت لازم را داشته باشد.

معاون مهندسی وزیر نفت با یادآوری اینکه در انتخاب شهردار باید صلاحیت، توانایی و همین‌طور علاقه و آمادگی فرد مدنظر قرار گیرد، ادامه داد: شهردار تهران باید فردی پرکار، پرحوصله و با برنامه باشد و توانایی انجام روزانه ۱۶ ساعت کار مفید را داشته باشد تا بتواند با برنامه‏ریزی منسجم در سه  چهار سال آینده، در مسیر رفع چالشهای بزرگ شهر و شهرداری تهران گام‏‌های موثری بردارد.

وی اخذ موافقت قبلی گزینهیا گزینههای پیشنهادی برای شهرداری تهران پیش از اعلام اسامی ایشان از سوی شورای شهر را به منظور حفظ حرمت افراد و انتخاب اصلح مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: امیدوارم با انتخاب شهردار شایسته و پیشبرد بهینه امور، شاهد فعالیتهای اثربخش شهرداری تهران در پایتخت جمهوری اسلامی ایران به عنوان پایتخت تمدن ایرانی-اسلامی باشیم.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,