اخبار  ›  نفت  ›  OMVاتریش به دنبال گسترش روابط با    

در حاشیه برگزاری نمایشگاه صنعت نفت مطرح شد؛
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ ۱۶:۴۴

OMVاتریش به دنبال گسترش روابط با شرکت ملی نفت ایران


مدیر کل بخش بالادستی شرکت اتریشی OMVدر ایران گفت: ما نسبت به آینده همکاری با شرکت ملی نفت ایران بسیار خوشبین هستیم و با استناد بر تجربیات مثبت در حوزه انرژی با ایران به دنبال گسترش روابط هستیم.

به گزارش انرژی نیوز، کورت واگنر در حاشیه برگزاری روز نخست بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، ضمن مغتنم شمردن فرصت فراهم شده برای تعامل هرچه بیش تر شرکت ها با یکدیگر، این رویداد مهم را به ویژه در بحث معرفی شرکت های اکتشاف و تولید ارزنده خواند.

وی با اشاره به زمان آغاز به کار OMVدر ایران در سال ۲۰۰۰میلادی، همکاری های میان این شرکت و شرکت ملی نفت ایران را سازنده ارزیابی کرد و گفت: تا کنون در زمینه فعالیت های اکتشاف و تولید همکاری های خوبی با شرکت ملی نفت داشته ایم و اکنون برای امضای قرارداد در قالب IPCدر حال مذاکره هستیم.

واگنر ضمن اشاره به ملاقات با امیر حسین زمانی نیا، معاون بین الملل وزیر نفت و غلامرضا منوچهری، معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران در نخستین روز از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت ایران، گفت: گسترش همکاری ها در حوزه اکتشاف، تولید و توسعه صنعت نفت ایران از مهم ترین محورهای این نشست بود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از ۱۶تا ۱۹اردیبهشت ۱۳۹۷در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,