اخبار  ›  نفت  ›  رفع همه نیازهای زنجیره تامین    

۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۱۷:۵۱

رفع همه نیازهای زنجیره تامین حفاری توسط ایرانی‌ها


یک کنسرسیوم ایرانی توانسته است تا تمامی نیازهای زنجیره تامین را گردآوری کند، به طوری که تمامی فعالیت های مربوط به اجرا، فاینانس، ارائه لایسنس و بیمه برای اولین بار در سطح صنعت نفت را پوشش می دهد.

به گزارش انرژی نیوز، شرکت ملی حفاری ایران و کنسرسیوم ماتریسی فناوری انرژی، امروز همزمان با روز پایانی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

در این یادداشت تفاهم که به امضای سپهر سپهری؛ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و حسین افاضل؛ رییس هیات موسس کنسرسیوم ماتریسی فناوری انرژی رسید، زمینه های همکاری مشترک در زمینه ارائه خدمات حفاری در داخل و خارج از کشور مدنظر قرار گرفته است.

سپهری در مراسم امضای این یادداشت تفاهم، از عزم شرکت ملی حفاری ایران برای همکاری مشترک با شرکت های توانمند داخلی خبر داد و گفت: امضای تفاهم نامه های همکاری با شرکت های داخلی گام بزرگی در جهت نیل به این مقصود است.

 وی ادامه داد: شرکت ملی حفاری ایران شرکتی قدرتمند در حوزه بالادستی صنایع نفت و گاز است و تنها محدودیت هایی در زمینه ارائه فعالیت های بالادستی دارد که با توان شرکت های داخلی این کمبودها رفع خواهد شد.

 رییس هیأت موسس کنسرسیوم ماتریسی فناوری انرژی نیز با بیان اینکه این شرکت از توانمندی قابل توجهی در حوزه فعالیت های تحت الارضی و سطح الارضی و خدمات فنی مربوط به حفاری چاه های نفت و گاز برخوردار است، گفت: همکاری متقابل با شرکت ملی حفاری ایران فرصت تازه ای برای حضور در صنعت حفاری در داخل و خارج از این کشور خواهد بود.

 افاضل افزود: این کنسرسیوم توانسته است تا تمامی نیازهای زنجیره تامین را گردآوری کند، به طوری که تمامی فعالیت های مربوط به اجرا، فاینانس، ارائه لایسنس و بیمه برای اولین بار در سطح صنعت نفت را پوشش می دهد.

 بنابراین گزارش، کنسرسیوم ماتریسی فناوری انرژی متشکل از تعدادی از شرکت های سازنده و ارائه دهنده خدمات مهندسی حفاری از جمله آکام، فولاد، بارون، سیرجان گستر ، دمیکو، فناوران پارسیان و پایوران پارسیان است.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,