اخبار  ›  پتروشیمی  ›  2 محور همکاری‌های جدید «    

دور جدید همکاری ایران-ژاپن در صنایع پتروشیمی؛
۱۳۹۷/۰۲/۲۵ ۱۴:۵۲

2 محور همکاری‌های جدید « میتسوبیشی» در صنعت پتروشیمی اعلام شد


2 محور همکاری‌های جدید « میتسوبیشی» در صنعت پتروشیمی اعلام شد

شرکت میتسوبیشی کمیکال ژاپن از امضای تفاهم نامه با برخی از شرکت‌های پتروشیمی ایران برای فروش دانش فنی و لایسنس تولید محصولات پتروشیمی خبر داد و گفت: ارائه برنامه‌های آموزشی به کارکنان شرکت‌های پتروشیمی ایران در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی ایران،«کیوشی یوکاوا» مدیر شاخه فناوری و مرکز لایسنسینگ شاخه پتروشیمی میتسوبیشی کمیکال ژاپن، با بیان اینکه میتسوبیشی کمیکال یکی از شناخته شده ترین شرکت های ارائه دهنده فناوری های نوین در حوزه پتروشیمی است، گفت: عرضه خدمات تکنولوژیکی و واگذاری لیسانس عمده فعالیت های میتسوبیشی کمیکال را تشکیل می دهند.

این مقام ژاپنی با بیان اینکه در حال حاضر تعدادی تفاهم نامه همکاری با برخی شرکت‌های پتروشیمی ایرانی به امضاء رسیده است، تصریح کرد: در حال حاضر مذاکراتی با مشتریان ایرانی برای واگذاری لیسانس تعدادی از فناوری ها در جریان است.

مدیر شاخه فناوری و مرکز لایسنسینگ شاخه پتروشیمی میتسوبیشی کمیکال ژاپن، تاکید کرد: با امضای قراردادهایی از این دست در آینده، ارائه برنامه‌های آموزشی به کارکنان شرکت‌های پتروشیمی ایرانی نیز در دستور کار قرار می‌گیرد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,