اخبار  ›  استخدام  ›  افزایش وام‌های قرض‌الحسنه    

«انرژی نیوز» خبر می‌دهد؛
۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ۱۶:۵۴

افزایش وام‌های قرض‌الحسنه بازنشستگان عملیاتی شد/ ثبت درخواست از «امروز» وام‌ها برقرار شد


 افزایش وام‌های قرض‌الحسنه بازنشستگان عملیاتی شد/ ثبت درخواست از «امروز» وام‌ها برقرار شد

به گزارش خبرنگار «انرژی نیوز»، از امروز شنبه بیست و هفتم دی ماه، متقاضیان با مراجعه به سامانه الکترونیکی sama.oipf.ir  می‌توانند ثبت تقاضا کرده و از مزایای افزایش 25 تا 150 درصدی انواع وام ها بهره مند شوند. شرایط کلی مانند عدم نیاز به ضامن و میزان سود تسهیلات همچون گذشته بوده و حائزین شرایط می‌توانند وام قرض الحسنه مصوب را درخواست کنند.

بر این اساس، ثبت تقاضا در سامانه انجام خواهد شد و در ادامه بررسی تقاضاها در نمایندگی‌ها صندوق به شکل غیر حضوری انجام می‌شود و چنانچه مشکلی در موارد ارائه شده باشد از طریق سامانه به متقاضی اطلاع داده می‌شود تا اطلاعاتش را تکمیل کند. تقاضای تایید شده به شکل سیستمی برای بانک عامل ارسال می‌شود و بانک با ارسال پیامک در مرحله نهایی متقاضی را از وضعیت تقاضا مطلع خواهد کرد.

صندوق بازنشستگی صنعت نفت، طبق اساسنامه باید برای پرداخت وام از بانک عامل استفاده کند اما در همین تغییر، دو اقدام انجام شده است یک الکترونیکی کردن درخواست وام تا دیگر فرد بازنشسته نیازمند حضور فیزیکی در نمایندگی صندوق نداشته باشد و دوم اینکه مبالغ وام های مصوب قرض الحسنه افزایش یافته است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,