اخبار  ›  نفت  ›  «کامران دهقانی» کنار گذاشته شد/    

انتصابات جدید «مینو» در وزارت نفت؛
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۲۰:۵۹

«کامران دهقانی» کنار گذاشته شد/ «شرکت نفتی‌ها» متولی ساختارسازی در «وزارت نفت» شدند+ پیشنهاد «انرژی نیوز»


«کامران دهقانی» کنار گذاشته شد/ «شرکت نفتی‌ها» متولی ساختارسازی در «وزارت نفت» شدند+ پیشنهاد «انرژی نیوز»

به گزارش خبرنگار «انرژی نیوز»، معاون منابع انسانی وزارت نفت امشب با صدور احکامی ابتدا «علی غرایاق زندی» مدیر مهندسی ساختار شرکت نفت را به‌عنوان سرپرست اداره کل تشکیلات و روش‌های وزارت نفت منصوب کرد و با این حکم «کامران دهقانی» که روزگاری تا آستانه معاونت منابع انسانی هم پیش رفته بود، کنار گذاشته شد.

«فرزین مینو» همچنین در حکم دیگری با مسئولیت دبیر هیئت‌مرکزی گزینش وزارت نفت «هادی خلجی» را به‌عنوان سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش منصوب کرد.

«انرژی نیوز»: چرا «کامران دهقانی» که دو سال قبل با حکم وزیر نفت، مدیرکل تشکیلات و روش‌ها و در دوره‌ای سرپرست معاونت منابع انسانی وزارت نفت شده بود، در ماه‌های پایانی دولت کنار گذاشته می‌شود؟ بماند و البته که جابه جایی مدیران حق مسلم و قانونی «مینو» است.

دکتر «کامران دهقانی» را مدیری سلامت، خوش اخلاق و با اخلاق می‌دانیم و گفته می‌شود امشب این انتصاب، اشک و گریه تعداد قابل توجهی از کارکنان اداره کل تشکیلات و روش‌ها را درآورده است و اگر بگوئیم کارکنان این اداره به او بسیار وفادار بودند ادعای گرافی نیست.

«نکته پایانی»، دوسال قبل که «دهقانی» سرپرست معاونت منابع انسانی وزارت‌خانه بود و دست بر قضا دوره‌ای درخشان را در همان مدت کوتاه سرپرستی پشت سرگذاشت، از طریق یکی از مدیران کل وقت «معزول شده امروز» پیام دادیم که «زنگنه» را تحت فشار قرار دادند تا معاونی برای منابع انسانی منصوب کند، آن روز مدیرکل وقت «انرژی نیوز» را به بی‌تجربگی متهم کرد و گفت حکم انتصاب معاونت «کامران دهقانی» به‌زودی امضا می‌شود، دوسال گذشت «دهقانی» معاون نشد که امروز هم به طور کامل کنار گذاشته شد. به «انرژی نیوز» اعتماد کنید ...بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,